Reklama w internecie z Agencją SEO / SEM - SEMPIRE z Poznania - pozycjonowanie stron www


SEMPIRE

Agencja SEM SEO SEMPIRE

Agencja reklamowa SEMPIRE oferuje szeroką gamę usług z zakresu e-marketingu. Naszą specjalnością jest obszar reklamy sponsorowanej, którą zajmujemy się już od ponad ośmiu lat, oraz pozycjonowanie stron www. Dobre firmy pozycjonujące dbają nie tylko o szybkie pozyskanie wysokiej pozycji na wybrane frazy, ale także na trwałość efektów i dopasowanie kampanii do wymogów konkretnej branży. Nasi specjaliści szczególną wagę przykładają, by reklama w Google przynosiła wymierne efekty przekładając się na zysk Klienta.

Pozycjonowanie stron firmowych

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron www. Działania z zakresu SEO opieramy o sprawdzone rozwiązania i znajomość podstawowych narzędzi oraz branżowe nowinki, które pozwalają nam wyprzedzać konkurencję. Nasi specjaliści śledzą algorytmy wprowadzane przez Google, analizują konkurencję, biorą udział w branżowych szkoleniach. Ile kosztuje pozycjonowanie? Ceny kampanii uzależniamy od stopnia trudności fraz, analizy konkurencji i innych indywidualnych czynników. Wykonujemy pozycjonowanie proste, szerokie (long tail) oraz regionalne. Promujemy strony firmowe, sklepy www, rozbudowane portale, tematyczne blogi.

Linki sponsorowane i remarketing w Google Adwords

Agencja SEM SEMPIRE planuje, wdraża i monitoruje efekty kampanii linków sponsorowanych. Płatna reklama w wyszukiwarce Google to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych oraz firm, którym zależy na promocji w określonym regionie. Strategie zawsze opracowujemy w oparciu o wywiad dotyczący oczekiwań Klienta, analizę konkurencji i specyfiki konkretnej branży. Dzięki temu nasze kampanie reklamowe Adwords idealnie wpiszą się w przewidywany budżet, zwiększą konwersję w sklepie i przełożą się na wzrost zysków ze sprzedaży.

SEO Audyt dla strony firmowej

Zespół agencji SEM i SEO SEMPIRE doskonale zna mechanizmy rządzące promocją stron w Google. W oparciu o branżową wiedzę oraz analizę potrzeb rynku przygotowaliśmy usługi audytów stron. Jaka jest definicja audyty SEO? Audyt strony www to działania analityczne pozwalające sprawdzić elementy witryny bezpośrednio wpływające na jej widoczność w wyszukiwarkach. Niezależnie od tego, czy jesteś programistą lub zajmujesz się pozycjonowaniem, czy zastanawiasz sięczym jest SEO ta usługa może okazać się przydatna. Firmom z branży dostarczamy raporty w PDF ułatwiające dalszą pracę nad promocją strony, a przedsiębiorcom pozwalamy sprawdzić, czy wybrana agencja SEO wdraża wszystkie rozwiązania, za które nalicza opłaty.

Treści, które trafiają w potrzeby klientów - Content Marketing

SEMPIRE oferuje marketing treści, który doskonale uzupełni inne działania z zakresu reklamy internetowej. Content marketing w SEO pełni 2 podstawowe funkcje – dzięki zawarciu w treściach odpowiednich fraz wspomaga pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach, a zarazem pozwala promować właścicieli witryny firmowej czy sklepu internetowego jako ekspertów w swojej branży. Artykuły sponsorowane i eksperckie, użyteczne poradniki czy webinary skutecznie przyciągają użytkowników, którzy znajdują w nich potrzebne informacje.

Możliwość konsultacji ze specjalistami SEO

Firma SEMPIRE zajmująca się reklamą internetową oferuje także konsultacje oraz szkolenia marketingowe. Nasze Google szkolenia pozwalają poznać mechanizmy Google Analytics i skutecznie wykorzystywać to narzędzie do analityki oraz doboru odpowiednich fraz. Na szkoleniach z zakresu SEO odpowiadamy na pytanie, czy tanie pozycjonowanie w Google jest możliwe. Prowadzimy również szkolenia z zakresu Google AdWords.

SEMPIRE - właściwy wybór dla firm szukających firmy do pozycjonowania

Zespół firmy SEMPIRE posiada bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu marketingu internetowego. SEO z Agencją SEMPIRE to gwarancja doboru fraz kluczowych idealnie wpisujących się w specyfikę konkretnej branży, potrzeby Klienta oraz rynku. Dbamy, aby reklamowa strony internetowej w Google pozwoliła zwiększyć liczbę odwiedzin strony, ale zarazem przełożyła się na wyższą konwersję, a co za tym idzie realnie pomnożyła zyski. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że tylko indywidualnie opracowane strategie promocyjne pozwolą Ci uzyskać przewagę nad konkurencją.
Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529Poznań
wielkopolskie
tel.:+48613332211
WWW:

FB G+

Godziny otwarcia:
Pon. - Pią. 8:00-16:00